BRAUN BT 7420 Gray

Kód: 1100023809
Záruka vrácení peněz Cashback
Značka: Braun
1 480 Kč
Skladem

S profesionálním zastřihovačem vousů Braun Series 7 získejte doma svěží vzhled jako z Barber Shopu. Přesný v každém tahu s naším nejostřejším břitem ProBlade. Funkce Autosense zajišťuje rovnoměrné oholení všech vousů. Ovladač ProWheel se 40 nastaveními délky. 100 minut bezdrátového provozu.

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MicrosoftTeams-image (109)

MicrosoftTeams-image (110)

MicrosoftTeams-image (111)

MicrosoftTeams-image (112)

S profesionálním zastřihovačem vousů Braun Series 7 získejte doma svěží vzhled jako od holiče. Přesný v každém tahu s naším nejostřejším břitem ProBlade. Funkce Autosense zajišťuje rovnoměrné oholení všech vousů. Ovladač ProWheel se 40 nastaveními délky po 0,5mm krocích.

Zastřihujte, tvarujte a prostřihujte. Prémiové holičské nástroje vám pomohou dosáhnout přesných detailů, hladkého střihu a rovnoměrného zastřižení pro dokonalou úpravu. 

Tento zastřihovač pro muže je 100% vodotěsný, takže jej lze snadno čistit, má výkonnou Li-Ion baterii se 100minutovým bezdrátovým provozem, doživotně ostré břity, nabíjecí stojánek a pouzdro pro uložení v koupelně.

Obsah balení:

1× zastřihovač vousů včetně zastřihovací hlavy ProBlade

1× přesná zastřihovací hlava

1× přesný hřeben na vousy (0,5–10 mm)

1× přesný hřeben na vlasy (10,5–20 mm)

1× nástavec na prostřihování vousů

1× holicí strojek Gillette ProGlide

1× vyměnitelná kazeta Gillette ProGlide

1× nabíjecí stojánek

1× šablona na tvarování vousy

1× čisticí kartáček

1× pouzdro na zip           

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.