BRAUN BT 5420 Black

Kód: 1100023807
1 080 Kč
Skladem

Se zastřihovačem vousů Braun Series 5 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ukazatel se 40 nastaveními délky. 100 minut bezdrátového provozu.

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MicrosoftTeams-image (113)

MicrosoftTeams-image (114)

MicrosoftTeams-image (115)

MicrosoftTeams-image (116)

MicrosoftTeams-image (117)

Se zastřihovačem vousů Braun Series 5 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ukazatel se 40 nastaveními délky po přesných 0,5mm krocích. 

Skvělá úprava v každém tahu: extrémně ostrý břit rovnoměrně zastřihuje všechny vousy. 

Zastřihujte a tvarujte s jistotou doma: stylingové nástroje vám pomohou dosáhnout přesných tvarů a rovnoměrného střihu pro dokonalou úpravu   

Tento zastřihovač pro muže je 100% voděodolný pro snadné čištění, má výkonnou dobíjecí Li-Ion baterii se 100minutovým bezdrátovým provozem, velmi ostré břity a pouzdro pro uložení v koupelně.

Obsah balení:

1× zastřihovač vousů včetně plastové zastřihovací hlavy

1× přesný hřeben

1× přesný hřeben na vousy (0,5–10 mm)

1× přesný hřeben na vlasy (10,5–20 mm)

1x mini planžetový holicí strojek

1x čisticí kartáček

1x pouzdro        

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.