BRAUN BT 3420 Grey

Kód: 1100024109
Akce Tip na Den otců
Značka: Braun
1 179 Kč –10 %
MicrosoftTeams image (159)
1 179 Kč –10 % 1 061 Kč
Skladem

Se zastřihovačem vousů Braun Series 3 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ovladač s 40 nastaveními délky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MicrosoftTeams-image (118)

MicrosoftTeams-image (119)

MicrosoftTeams-image (120)

MicrosoftTeams-image (121)

Se zastřihovačem vousů Braun Series 3 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ovladač s 40 nastaveními délky po přesných 0,5mm krocích. 

Dlouhé i krátké zastřižení, s jistotou dosažitelnou doma: stylingové nástroje vám pomohou dosáhnout rovnoměrného zastřižení a přesné detaily pro dokonalou úpravu. 

Tento zastřihovač pro muže má omyvatelnou hlavu a hřebeny pro snadné čištění, výkonnou Ni-MH baterii a extrémně ostré břity.

Obsah balení:

1× zastřihovač vousů včetně plastové zastřihovací hlavy

1× mini planžetový holicí strojek

 1× přesný hřeben na vousy (0,5–10 mm)

1× přesný hřeben na vlasy (10,5–20 mm)

1× čisticí kartáček           

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.