BRAUN BT 3411 Green

Kód: 1100023805
Akce Tip na Den otců
Značka: Braun
719 Kč –8 %
MicrosoftTeams image (158)
719 Kč –8 % 656 Kč
Skladem

Se zastřihovačem vousů Braun Series 3 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ovladač s 40 nastaveními délky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MicrosoftTeams-image (122)

MicrosoftTeams-image (123)

MicrosoftTeams-image (124)

MicrosoftTeams-image (125)

Se zastřihovačem vousů Braun Series 3 dosáhnete doma výsledků jako z Barber shopu. Přesné v každém tahu s výjimečně ostrými břity, které zajišťují rovnoměrné oholení všech vousů. Přesný otočný ovladač s 40 nastaveními délky po přesných 0,5mm krocích. Dlouhé i krátké zastřižení, s jistotou dosažitelnou doma: stylingové nástroje vám pomohou dosáhnout rovnoměrného zastřižení  pro dokonalou úpravu.

Tento zastřihovač pro muže má omyvatelnou hlavu a hřebeny pro snadné čištění, výkonnou Ni-MH baterii a extrémně ostré břity.

Obsah balení:

1× zastřihovač vousů včetně plastové zastřihovací hlavy

1× přesný hřeben na vousy (0,5–10 mm)

1× přesný hřeben na vlasy (10,5–20 mm)

1× čisticí kartáček  

1x nabíjecí kabel       

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.