BRAUN BG 3350

Kód: 1100013116
Cashback
Značka: Braun
974 Kč
Skladem

Zastřihovač na tělo Braun 3 vám zajistí pohodlnou péči o všechny partie těla. Díky technologii SkinShield chrání pokožku i v těch nejcitlivějších oblastech, abyste mohli pečovat o všechny partie svého těla zcela bez obav. Tento zastřihovač na tělo byl navržen pro bezpečnou péči, a to díky šetrnému hřebenovému nástavci, který předchází kontaktu pokožky s břitem. Má širší zastřihovací oblast, takže při každém tahu zachytí a zastřihne víc chloupků. Díky tomu získáte požadovaný vzhled s menším úsilím.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pohodlná péče 
o celé tělo
Zastřihovač na tělo je vybaven technologií SkinShield od společnosti Braun speciálně navrženou tak, aby chránila pokožku v citlivých oblastech před poraněním a pořezáním. S technologií SkinShield můžete snadno pečovat o všechny partie vašeho těla bezpečně, šetrně a hygienicky.

Styling Braun

Přesnost bez námahy pro váš požadovaný vzhled. Německý design. Vyrobený, aby vydržel. Nekompromisní k chloupkům. Šetrný k pokožce.

 
 

Braun Body Groomer BG5350

Braun Body Groomer BG5340

Braun Body Groomer BG3350

Braun Body Groomer BG3340

Ideální na Šetrný k pokožce, zastřihování chloupků na těle, péče o tělo pro muže, stříhání vlasů Šetrný k pokožce, zastřihování chloupků na těle, péče o tělo pro muže, stříhání vlasů Šetrný k pokožce, zastřihování chloupků na těle, péče o tělo pro muže, stříhání vlasů Šetrný k pokožce, zastřihování chloupků na těle, péče o tělo pro muže, stříhání vlasů
Zastřihování na požadovanou délku 0,5 - 11 mm 0,5 - 11 mm 0,5 - 5 mm 0,5 - 5 mm
Bezdrátová provozní doba / doba nabíjení 100 minut zastřihování. ​Plné dobití za 1 hodinu. 100 minut zastřihování. 
Plné dobití za 1 hodinu.
80 minut zastřihování. 
Plné dobití za 8 hodin.
80 minut zastřihování. 
Plné dobití za 8 hodin.
Technologie SkinShield
Šetrný hřebenový nástavec
Posuvný hřebenový nástavec (3-11 mm)
Použití namokro i nasucho
Omyvatelný
Typ baterie Li-Ion Li-Ion Ni-MH Ni-MH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.