BaByliss MS750E Multifunkční kulma

Kód: 1100022921
Prodloužená záruka
Značka: BaByliss
2 149 Kč
Skladem

Stylová multifunkční kulma od BaByliss pro jednoduché vytváření různých stylů vln a loken s výsledky jako ze salónu. V balení se 3 vyměnitelnými vlnícími nástavci, tepluvzdornou rukavicí a nahřívací podložkou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová multifunkční kulma od BaByliss pro jednoduché vytváření různých stylů vln a loken s výsledky jako ze salónu. V balení se 3 vyměnitelnými vlnícími nástavci, tepluvzdornou rukavicí a nahřívací podložkou. Jednoduchý a bezpečný systémem uzamčení nástavců. Odolná keramická povrchová úprava pro rychlé zahřívání.

VLASTNOSTI

- teplota až 210 °C

- 3 vyměnitelné vlnící nástavce

- technologie Advanced Ceramics™ pro konstantní přísun tepla

- 2 nastavení teploty

- integrované tepelné opěrky

- automatické vypnutí při delší nečinnosti

- 2,5m dlouhý otočný kabel

- 3 roky záruka

 

Nástavce:

- oválný nástavec

- kónický nástavec 

- zkroucený nástavec

 

Příslušenství:

- podložka pro nahřívání

- tepluvzdorná ochranná rukavice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S legendární francouzskou značkou BaByliss můžete rychle následovat nejnovější trendy v účesech, bez ohledu na to, jak složitě mohou vypadat. Již od 60. let minulého století přináší inovativní elektroniku, se kterou zvládnete jakýkoliv styling vašich vlasů, vousů i úpravu chloupků na těle. V našem širokém sortimentu naleznete výkonné žehličky, mnoho druhů kulem pro vytváření různých stylů vln, revoluční automatické kulmy pro vlnění bez námahy, nebo například precizní pánské zastřihovače. Dopřejte si každý den look, na který máte zrovna náladu.   

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou