BaByliss C1800E Automatická kulma na vlasy

Kód: 1100022837
Prodloužená záruka
Značka: BaByliss
2 989 Kč
Skladem

S automatickou kulmou na vlasy od Babyliss si vytvoříte různé typy vln zcela bez námahy. Stačí vložit pramen vlasů do keramické komory a v té se vlasy jemně zahřejí a navlní. Vy už jen vytáhnete luxusně natočené kadeře. Voila! Díky Hydrotherm Steam System parní technologii nebudou vaše vlasy při procesu příliš vysušovány a zachovají si svůj lesk a hebkost. Vlny můžete natáčet oběma směry, nebo nastavit automatickou změnu směru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Automatická kulma na vlasy C1800E

S automatickou kulmou na vlasy od Babyliss si vytvoříte různé typy vln zcela bez námahy. Stačí vložit pramen vlasů do keramické komory. V ní se vlasy jemně zahřejí a navlní. Vy už jen vytáhnete luxusně natočené kadeře. Voil​à!

Vlny můžete natáčet oběma směry, nebo nastavit automatickou změnu směru.

Díky Hydrotherm Steam System parní technologii nebudou vaše vlasy při procesu tolik vysušovány a zachovají si svůj lesk a hebkost. 

SPECIFIKACE

- Technologie automatického natáčení vlasů 
- 3 nastavení teploty: 190, 210 a 230 °C
- Volitelná funkce páry Hydrotherm Steam Systém pro šetrnější natáčení
- Keramická vlnící komora
- Světelná LED kontrolka teploty
- Systém rychlého zahřátí  (požadovaná teplota již za 100 vteřin)
- Volba směru natáčení
- Časovač se zvukovým signálem
- 2,7m dlouhý otočný kabel
- Automatické vypnutí při delší nečinnosti 
- 3 roky záruka

Nehodí se pro příliš dlouhé vlasy sahající pod prsa. Nepoužívat na syntetické vlasy.Při použití parní funkce se doporučuje používat destilovanou vodu.

#PoweredByBaByliss #StyledByYou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S legendární francouzskou značkou BaByliss můžete rychle následovat nejnovější trendy v účesech, bez ohledu na to, jak složitě mohou vypadat. Již od 60. let minulého století přináší inovativní elektroniku, se kterou zvládnete jakýkoliv styling vašich vlasů, vousů i úpravu chloupků na těle. V našem širokém sortimentu naleznete výkonné žehličky, mnoho druhů kulem pro vytváření různých stylů vln, revoluční automatické kulmy pro vlnění bez námahy, nebo například precizní pánské zastřihovače. Dopřejte si každý den look, na který máte zrovna náladu.   

#PoweredByBaByliss  #StyledByYou